Michał Czerniak
Brill AV Media
Dyrektor zarządzający, wiceprezes zarządu, Brill AV Media, międzynarodowej firmy działającej na rynku usług audiowizualnych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej przy ścisłej współpracy z partnerami z Węgier, Czech, Słowacji i Austrii.
Działalność Michała zyskała szersze uznanie i była wielokrotnie nagradzana w najbardziej prestiżowych konkursach branżowych: Osobowość Roku MICE Poland 2013 w kategorii „Podwykonawca”, nagroda w kategorii Dostawca – Multimedia w plebiscycie MP Power 12 w 2016 i 2018 roku. Odbierał także liczne nagrody za realizacje firmy Brill AV Media, którą wprowadził do AV Alliance – grupy zrzeszającej firmy specjalizujące się w technologiach eventowych i technice scenicznej na całym świecie.

Jako pasjonat eventów udziela się też podczas krajowych konferencji branżowych oraz gromadzi inspiracje biorąc udział w licznych spotkaniach i targach międzynarodowych. Cyklicznie organizuje warsztaty z techniki eventowej dla pracowników agencji i korporacji. Prowadzi także zajęcia na Studium Event Management Uniwersytetu Warszawskiego.

Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Małym i Średnim Przedsiębiorstwem warszawskiej SGH.