Dominika Borawska
Production Director w VES
Miłośniczka nowych technologii i sztuk wizualnych. Kreatywne myślenie, wychodzenie poza schematy, łączenie ciekawych pomysłów w niepowtarzalne koncepcje opraw multimedialnych charakteryzuje każdy projekt, w który jest zaangażowana.
Łącząc pasję do techniki eventowej z doskonałym zrozumieniem Klientów potrafi przedstawić ich eventowe potrzeby za pomocą multimediów i oświetlenia. W VES odpowiada za nadzorowanie całego procesu produkcji eventów powierzonych spółce tak, aby zmaksymalizować jego efektywność oraz zoptymalizować współpracę między działami koordynacji i handlu, jak również za produkcję złożonych technologicznie projektów i budowanie relacji z Kluczowymi Klientami spółki.
Brała udział w realizacji oprawy wizualnej m.in. takich projektów jak: The World Games, Koncert Wsłuchać się w Papieża, Wakacyjna Trasa Dwójki, Tak zaczynała się Wojna, Verva Street Racing, Gala Ekstraklasy, Gala PGE Ekstraliga, Gala PRB jak również dbała o opawę multimedialną wydarzeń komercyjnych dla takich marek jak Loreal, PKO BP, HBO, Netflix, Mercedes, Porshe.