Aleksandra Grzybowska
Od początku wspiera też aktywnie rozwój jedynego w swoim rodzaju, najbardziej zaawansowanego systemu VR – HTC Vive – będąc jego wielką fanką i zagorzałą propagatorką samej idei Wirtualnej Rzeczywistości.
Ola pracuje w HTC Poland od 2011 roku. Od samego początku zajmowała się marketingiem marki oraz produktów HTC. Najpierw w Polsce, a od połowy 2018 roku także jako szefowa działań na całą Europę wschodnią.
Będąc absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz London School of Public Relations Ola odznacza się otwartością na ludzi i nowoczesne technologie. Z sukcesem łącząc je z kreatywnością i zdyscyplinowaniem, Ola doskonale odnajduje się na styku surowego IT ze światem konsumenckim, intuicyjnie dostrzegając rynkowy i użytkowy potencjał nowych rozwiązań – w życiu codziennym, w biznesie, czy w sztuce. Po cichu marzy o realizacji 32 omdleń Czechowa w VR.
Doświadczenie Oli w sektorze telekomunikacyjnym sięga 2005 roku. Przed dołączeniem do HTC, Ola pracowała jako specjalistka ds. komunikacji ATL, BTL i PR przy takich klientach z branży tech jak Samsung, Microsoft i HTC. Prywatnie, Ola jest szczęśliwą matką i żoną, miłośniczką kuchni wegetariańskiej, amatorskiego golfa, surfowania i karawaningu. W wolnym czasie uczy się nietypowych języków i bije kolejny rekord w Beat Saber.